Výsledky vyhľadávania pre: Drinkcentrum.sk


Drinkcentrum.sk je internetový obchod, ktorý má vo svojej ponuke nasledujúce produkty. Zobrazujeme Vám kompletný sortiment alkoholickcýh nápojov od internetového obchodu Drinkcentrum.sk

Recenze Drinkcentrum.sk

Obchod Drinkcentrum.sk má vo svojej ponuke viac ako 2344 alkoholických nápojov. V sortimente nájdete nápoje ako Rum, Whisky, Gin, Víno, Pivo a veľa ďalšieho značkového alkoholu. Internetový obchod Drinkcentrum.sk ponúka množstvo zliav, dopravu zadarmo a väčšinu produktov majú skladom!

Počet výsledkov: 2344


Martell VSOP 40% 0,7l (kartón)

Je autentickým vyjadrením štýlu Martell. Zachováva si nekompromisný štýl tým, že dozrieva výlučne v sudoch z jemnozrnného dubu. Táto špecifickosť podporuje rozvoj rafinovaných vôní, ktorých príkladom sú zvodne ovocné tóny. Jeho...

Cena od 41 €

Opthimus Oporto Solera 25 43% 0,7L (kartón)

Vynikajúci rum z Dominikánskej republiky, ktorý dozrieval v sudoch po portskom víne. Fľaškuje sa pri objeme alkoholu 43%, čím sa poníži sladkosť. Vzniká tak dokonale vyvážený rum s harmonickou arómou a chuťou. Jeho chuť je kombáciou...

Cena od 76 €


Malteco 10YO 40% 0,7l (kartón)

Panamský rum, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny a zreje v dubových sudoch po dobu 10 rokov. Jeho chuť je plná a výrazná s tónmi čokolády a vanilky, medu a karamelu. Zároveň ho oživujú príchute tabaku a škorice.

Cena od 22 €

Rum je jedným z najvšestrannejších destilátov, ktoré si môžete vychutnať. Od bieleho rumu po extra starý, sledujeme stovky rôznych štýlov z celého sveta.

Rum sa obvykle fermentuje a destiluje z melasy (vedľajší produkt cukrovej trstiny) alebo priamo zo štiav cukrovej trstiny. Medzi obľúbené výrobné krajiny patria Dominikánska republika, Jamajka, Barbados, Trinidad a Tobago a pre také národy tvoria rum veľkú časť ich kultúry, pretože ho ľudia pijú v koktailoch a tiež ako „tajnú“ prísadu pri varení. Predstavte si Pina Coladu a Jerk Chicken... jednoducho vynikajúci.

Biely rum si zachováva priehľadnosť, pretože sa plní do fliaš ihneď po destilácii, zatiaľ čo tmavé rumy získavajú svoju farbu a chuť procesom zrenia. Všeobecné pravidlo pre rum...čím je tmavšie, tým je staršie a vyzretejšie.

Rum si môžete vychutnať buď samotný, s ľadom, v kokteilu, vo Vašom obľúbenom drinku alebo v jedle. Nech už vás baví akýkoľvek spôsob, užívajte si prosím zodpovedne.